Telefon

+90 (262) 335 07 78

-

+90 (537) 972 62 83

Dikey Paketleme Makina İmalatı

Trend teknolojiler kullanılarak hazırlanan yazılım ve doğru mekaniklerle imal ediyoruz...

Şimşek Otomasyon olarak dikey paketleme makinesi ihtiyacınıza en doğru makineyi imal etmek için bizi arayınız..

Şimşek otomasyon olarak Kocaeli bölgesinde dikey paketleme makinaları imalatı yapmaktayız. Bilindiği üzere, geçtiğimiz günlerde yaşanan pandemi ve benzeri sebeplerle; kahve paketleme, çay paketleme, nescafe paketleme, tuz paketleme, şeker paketleme, stick şeker paketleme, stick tuz paketleme, baharat paketleme ve benzeri ürünlerde paketleme işleri hızlıca artmıştır. Bu durum daha seri paketleme makineleri ve daha stabil paketleme makineleri ihtiyacını arttırmıştır. Bu durumlar gelecekte paketleme sektörünün daha hızlı bir şekilde gelişeceğini bizlere göstermektedir. Şimşek Otomasyon olarak 2 kefeli paketleme makinesi, 4 kefeli paketleme makinesi, loadcelli paketleme makinesi, 5 li stick paketleme makinesi, stick şeker makinası, 5'li şeker paketleme gibi arayışlarınız için siparişiniz üzerine projelendiriyor ve en doğru makinayı imal ediyoruz. PID kontrollü çene ve yaka ısıtması sayesinde en doğru yapıştırmayı kullandığınız pakete göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca üretilen paket adedini PC yahut mobil uygulamadan takip edebilirsiniz. Bütün süreç elinizin altında.

Yapılan İşler

Yetkinliklerimiz

Dikey Paketleme Makinası
Kuruyemiş paketleme makinası

Siparişiniz üzerine, toz veya granül paketleme makinası imalatı yapılabilmektedir. Makinelerimizin besin ile buluştuğu yüzeyler kromdur. Besin maddesi paketlemeye elverişlidir.Leblebi paketleme makinası, çekirdek paketleme makinası, tuzlu fıstık paketleme makinası, antep fıstığı paketleme makinası, soslu fıstık paketleme makinası gibi kuruyemiş paketlemesi için ihtiyacınız olan makinelerin imalatını yapıyoruz.

Stick şeker makinası
Stick tuz makinası

Kafe ve restaurantların olmazsa olmazı hale gelen toz şeker, tuz ve baharat paketleri için en doğru makinaların imalatını yapıyoruz. Artan paket servis ve benzeri sebeplerle müşterilerinizin ihtyacı olan stick şeker, stick tuz, zarf paket ve benzeri paketleme konularında bizi arayınız. Makine hızı, gramaj aralığı, granül boyutu gibi veriler eşliğinde sizin için en doğru makinayı size özel imal ediyoruz.

Makarna paketleme makinası
Bakliyat paketleme makinası

Makarna ve bakliyat paketlemesi için de dikey paketleme makinaları kullanılmaktadır. Paketleme makinalarında, gramaj hassasiyeti ve paket / dk oranı oldukça önemlidir. Biz sizin için en doğru üretim adetlerine ulaşan ve en doğru hassasiyetteki paketleme makinalarını üretiyoruz. Bizi Arayınız...

Granül paketleme makinası
Toz paketleme makinası

Granül paketleme ve toz paketleme işlerinizi en hızlı ve en hassas şekilde sağlayabilmeniz için yanınızdayız. Granül paketleme makinalarımız, loadcelli olarak en hassas ürünü doldurabilmektedir. Ayrıca encoder konum kontrolü sayesinde, hızdan ödün verilmemektedir. Makine siparişiniz için granül boyutu , makine hızı ve ürün tankı hacmi bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli. Biz sizin için en doğru makina konfigürasyonunu saülayacağız.

<
Hizmetler

Yetkinliklerimiz

Neden Biz ?

Biz işimizi seviyoruz ve siz değerli üreticileri önemsiyoruz.

İmalatın ülkemiz ve geleceğimiz için değerli olduğunun bilincinde olan ekibimizin öncelikli hedefi imalata destek vermektedir. Vardiya konrol sistemleri, saha izleme sistemleri, kaliteli otomasyon işçiliği, doğru yazılmış makine ve izleme yazılımları; imalata çok ciddi destek vermektedir. İmalat süreçlerinin stabil hale gelmesi ve sürdürülebilir imalat adetleri ile üretim kontrol altına alınabilir.

Teklif İste